Gebze lazer kesim ve markalama merkezi...

Telefeon

(0262 ) 643 20 25

İnfo@bilmatbasim.com
Telefeon

Tatlıkuyu Mahallesi Ahmet Pempegüllü Bulvarı No : 42/F Gebze/KOCAELİ

Kurumsal

Hakkımızda

 

  Bilmat Basım, Gebze de reklamcılık ve matbaa sektöründe faaliyet göstermekte olup , Kurumsal ve bireysel müşterilerine tasarım ve baskı hizmetleri sunar.

  Bilmat Basım, farklı sektörlere ait hizmet alanlarını tek noktada birleştirerek müşterilerinin reklam çalışmalarını yürütmeyi, tek noktadan kaliteli hizmetle  minimum zaman  ve maliyette ürün - hizmet satışını hedefler. Reklam ve tanıtım sektöründe 15 yıldır edindiği tecrübeleri müşterileriyle paylaşarak markalar oluşturur.

 

  Bilmat Basım, müşterilerine butik ajans hizmeti sunar. Gebze'de yerel ve ulusal markaların, şahışların, firmaların reklam ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacıyla çalışır. Geniş ürün ve hizmet yelpazesi sayesinde müşterilerine farklı seçenekler sunarak reklam harcamalarını doğru alanlara yönlendirir. Müşteri odaklı çalışmalarla taleplere farklı çözüm önerileri üretir.

 

   Reklam Ajansımızın Hizmet Alanları

 

  • Fotoğrafçılık Hizmetleri
  • Grafik Tasarım Hizmetleri
  • Matbaa Basım Hizmetleri
  • Dijital  Baskı Hizmetleri
  • Promosyon Ürünü Hizmetleri
  • Karton ve Kağıt Ambalalaj

Etkili ve etkin reklam için görsel reklam materyallerinin önemini bilen reklam ajansımız tüm tasarım çalışmalarında ihtiyaç duyulan görsellerin temini için fotoğrafçılıkhizmetinide profesyonel ekip ve ekipmanlarla gerçekleştirir.

  Reklam Ajansı Grafik Tasarım Hizmetleri:

 

Reklam ajansımızda  reklam çalışmalanız için ihtiyaç duyulan grafik tasarım çalışmaları alanında uzman profesyonel grafik tasarımcılar tarafından hazırlanır. Görsel tasarım kurallanına uygun biçimde size özel hazırlanan özgün tasarımlar ortaya konulur.

  Gebze'de Matbaa Basım Hizmetleri:

 

Matbaa basım hizmetleri kapsamından tasarım çalışmalarını hazırladığı tüm işlerin matbaa basımını Gebze matbaalarında üreterek müşterilerine teslim eder. 

 

  Dijital Baskı ve Kopyalama Hizmetleri:

 

Müşterilerimizin ihtiyacı olan tüm dijital baskı işleri için hizmetler sunulmaktadır. Uygulama ve kullanım alanınıza göre dijital baskı çalışmalarınız  özel olarak üretime alınır. Az adetli ve acil olan katalog broşür kartvizit vb. işleriniz için ofset matbaa baskı kalitesine en yakın yüksek baskı kalitesine sahip dijital yazıcı sistemleriyle baskı işleriniz zamanında teslim edilir.

  Promosyon Ürünleri Üretimi ve Tasarımı Hizmeti:

 

Promosyon ürünleri için geniş bir ürün yelpazesini müşterilerinin beğenisine sunan reklam ajansımız ayrıca kişi ve firmalara özel hazırlanan promosyon paketlerininde tasarım ve üretimini yapmaktadır.